Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Annopol: Wykiwali nas z chodnikiem

Utworzony przez Mario, 5 stycznia 2010 r. o 12:33 Powrót do artykułu
tylko ze piłsudzkiego to postawił poprzedni burmistrz Steffano...jak juz wiec sie obecnego nie czepiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Ale tylko jedna osoba jest na tym zdjęciu w Borowie taka niezadowolona:) a napisali, że cała wieś... BZDURĘ napisali!!!! oj Kolerski, Kolerski, bracie zakonny.... nic ten borów z ciebie nie ma... Dobrze, że burmistrza mamy obrotnego, chłop chce coś zrobić, to mu własny radny przeszkadza... WSTYD!!! Panie Kolerski do roboty, a nie gębę wykrzywiać w gazetach!!!! 2010 rok mamy, czas coś budować w tej wsi, gaz by się przydał.... droga, apteka... a nie tylko babranie się w pacyfikacjach i cofanie się.... rozlicza Pan w tym Dzienniku już wiele lat różne osoby.... może czas siebie rozliczyć, zastanowić się nad swoimi dokonaniami.... nad przeszłością swojej rodziny!!!!!
To wg Ciebie, mieli zrobić zdjęcie całej wsi z niezadowolonymi minami?? Pan Kolerski jest przedstawicielem mieszkańców i w jego kompetencjach jako radnego leży działanie na rzecz dobra społeczności wiejskiej i w jej interesie. Poza tym, nie sądze, żeby dochodzenie swoich praw było "przeszkadzaniem" burmistrzowi. Nawet w kwestiach chodnika, nie powinniśmy ignorować tego, że ktoś robi z nas idiotów. Niestety, niektórym ujawnianie tych faktów jest nie na rękę. Stąd oczerniające komentarze, tak jak ten który jest wręcz niesmaczny. Zresztą sposób, w jaki mówisz o pacyfikacji, świadczy o Twoim poziomie i o tym, że nie całkiem zdajesz sobie sprawe z jej istoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! sprawe trzeba wyjasnić! bo to nasza wspólna kasa, na zebraniu jak pamietam to były trzy warunki zebysmy dali wiejskął kase 1. kasa z gminy 2. kasa z Zarządu Drug Wojewódzkich 3. wykonawca nie Ten z cenami ze swojej głowy ( który sam na zebraniu zaklinał się że, On niebedzie wykonawcą tego chodnika ) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptasiek napisał:
Popieram! sprawe trzeba wyjasnić! bo to nasza wspólna kasa, na zebraniu jak pamietam to były trzy warunki zebysmy dali wiejskął kase 1. kasa z gminy 2. kasa z Zarządu Drug Wojewódzkich 3. wykonawca nie Ten z cenami ze swojej głowy ( który sam na zebraniu zaklinał się że, On niebedzie wykonawcą tego chodnika ) pozdrawiam
ojej!! jakie byki! trzeba trochę ze słownikiem ortograficznym popracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
ojej!! jakie byki! trzeba trochę ze słownikiem ortograficznym popracować...
to tak na żarty pisze z błędami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to jest jedna wielka pomyłka jak można oszukać tak ordynarnie mieszkańców Borowa !! Za te pieniądze inne firmy zrobiły by o wiele więcej niż ten wykonawca ! Sprawa powinna być nagłośniona , i już my o to zadbamy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba błędy ortograficzne nie są tak ważne jak cała sprawa !? Proszę się zająć komentowaniem niej a nie czegoś innego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='' date='9.01.2010, 00:19:18' post='215423'] Ale tylko jedna osoba jest na tym zdjęciu w Borowie taka niezadowolona:) a napisali, że cała wieś... BZDURĘ napisali!!!! oj Kolerski, Kolerski, bracie zakonny.... nic ten borów z ciebie nie ma... Dobrze, że burmistrza mamy obrotnego, chłop chce coś zrobić, to mu własny radny przeszkadza... WSTYD!!! Panie Kolerski do roboty, a nie gębę wykrzywiać w gazetach!!!! 2010 rok mamy, czas coś budować w tej wsi, gaz by się przydał.... droga, apteka... a nie tylko babranie się w pacyfikacjach i cofanie się.... rozlicza Pan w tym Dzienniku już wiele lat różne osoby.... może czas siebie rozliczyć, zastanowić się nad swoimi dokonaniami.... nad przeszłością swojej rodziny!!!!! [/quote GDYBYŚ WIECEJ MIAL W GLOWIE TO MOZE I TA WYPOWIEDZ MIAŁA BY SENS ALE WIDAC ZE PUSTKA TAM WIELKA OBRAZAC INNYCH TO ŁATWO ALE ZROBIC COS DLA INNYCH WIELKA ŻECZ PAN KOLERSKI JEST UCZCIWYM MIESZKANCEM NASZEJ WSI I NIC NIE MOZNA MU ZARZUCIC W PRZECIWIENSTWIE DO TYCH CO GO KRYTYKUJĄ I OBRAŻAJA A W ZYCIORYSIE TWOJEJ RODZINY TEZ SĄ ŻECZY KTORYCH NIKT CI NIE ZAZDROSCI VICE BURMISTRZA MAMY OBROTNEGO JAK WIDAC PO JEGO INWESTYCJACH TU KAWALEK TAM KAWALEK NIC NIE SKONCZONE ALE WIELE OBIECANE NO COZ ZAWSZE MOZNA POWIEDZIEC ZE TO RADNY NIE DAŁ MU COS ZROBIC PACYFIKACJA DLA BOROWIAKÓW BYŁA TAK OKRUTNYM PRZEŻYCIEM ,ZE TERAZ NIKT NIE POWINIEN WYCIERAC SOBIE NIĄ GĘBY. BĄDZMY WDZIECZNI LUDZIOM KTORZY DBAJA O TO BY PAMIEC TAMTYCH TRAGICZNYCH DNI NIE ZOSTALA ZATARTA PRZEZ TAKICH JAK TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu... jaka straszna stylistyka i ortografia...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
uuuu... jaka straszna stylistyka i ortografia...!!!
hahaa to nie jest podanie o prace a jesli nie umiesz czytac i zrozumiec tresc to tylko swiadzcy o twoim poziomie mysle ze to ty tak glosno krzyczysz na zebraniach i przeszkadzasz skoro ci przeszkadza brak kropki lub przecinka ujawnij sie powiedz co zrobiles dla naszej wspolnoty jakim jestes dzialaczem ? czy tylko krzykaczem dla zasady zeby byc przeciw bo mnie nie wybrali to bede przeciw .Tak Cie widze ( tu powinna byc kropka ale jej nie stawiam moze sie domyslisz czemu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie byłam na zebraniu... myślę, że to ważne aby poprawnie pisać... zwłaszcza kiedy ocenia się poziom innych... ps. w internecie nikt nie jest anonimowy, trzeba tylko wiedzieć gdzie kliknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Nigdy nie byłam na zebraniu... myślę, że to ważne aby poprawnie pisać... zwłaszcza kiedy ocenia się poziom innych... ps. w internecie nikt nie jest anonimowy, trzeba tylko wiedzieć gdzie kliknąć.
wiem ze nie bylas bo inaczej bys myslala o tych co cos robia a kto przeszkadza ja kliknolem i wiem a co do pisowni to u ciebie tez są bledy nie jestes idealem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezepraszam ze was troche uswiadomie odnosnie piłsudskiego to nie powstał za tego wfisty a za wcześniejszego burmistrza i trzymajcie sie szczegółów a nie plotek pseudo społeczników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zakończyc te bzdury o ortografii i zając się sednem sprawy.....Ktoś tu chyba odciąga naszą uwagę od problemu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie.... trzymajmy się faktów, prawdy... nie wolno oczerniać ludzi... zresztą, nie jest taki zły ten pomnik... (taki trochę zabawny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proponuję zakończyc te bzdury o ortografii i zając się sednem sprawy.....Ktoś tu chyba odciąga naszą uwagę od problemu.....
jak, to bzdury?... jak można pisać: rzecz, przez "ż"... !!!!!!!! co Wy tam w tym Borowie do szkoły nie chodzili???? eeee?????!!!!!! Wieśnioki!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to forum o ortografii czy robicie sobie jaja?Zwrócmy lepiej uwagę na cyfry:średni koszt chodnika to 130zł/m2,a w Borowie zrobiony za 240zł/m2......To chyba ważniejsze,nawet dla borowiaków którzy ponoc nie chodzili do szkoły.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz???? Kolerski Ci powiedział???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak!!!!!!! robimy sobie jaja... z takiego matoła jednego, który ma strasznie dużo do powiedzenia, a nie zna zasad pisowni języka polskiego. Przyznajcie,że piękny język mamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba średni koszt najtańszego chodnika.... Ja nie wiem, chyba jakaś baba to napisała, taka co się nie zna na budowlance....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...